Zespoły Vox i Adonis zagrają na Dniach Ryczywołu

Ryczywół zaprasza na swoje święto w dniach 14-16 czerwca.

Wójt Gminy Ryczywół zaprasza na trzydniowe świętowanie. Gminny Ośrodek Kultury przy współpracy licznych organizacji i stowarzyszeń przygotował bogaty program obchodów Dni Ryczywołu. Świętowanie rozpocznie się 14 czerwca od turnieju siatkówki oraz tenisa ziemnego. Drugi dzień, a więc sobota, to kontynuacja zmagań sportowych. Dla sołectw będzie to wyjątkowy dzień, albowiem odbędzie się turniej wsi. Wieczorem wszyscy będą mogli bawić się podczas zabawy tanecznej.

Niedziela 16 czerwca to dzień pełen kultury. Rozpoczną go występy lokalnych artystów, a zakończy koncert zespołów VOX i Adonis.

Zapraszamy do Ryczywołu w imieniu organizatorów.

plakat gmina ryczywół

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież