Dziś kolorowy Dzień Dziecka w Obornikach

Gmina Oborniki zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Dziecka.

2 czerwca na Kąpielisku Miejskim Żwirki przy ul. Kowanowskiej świętować będziemy Dzień Dziecka. Tym razem Kolorowy! Jedną z wielu atrakcji będzie tego dnia Holi Festival Poland w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019. Początek o godz. 14.00.

Gmina Oborniki informuje o organizacji parkingów wokół Kapieliska:

Wszystkich, którzy przybędą do nas samochodami pragniemy poinformować, iż oprócz ogólnodostępnych na co dzień parkingów przy ul. Kowanowskiej, w niedzielę, dzięki uprzejmości firmy AVOB BUDOWA MASZYN SP Z O O, będzie można korzystać również z parkingów na terenie firmy, zarówno z prawej, jak i lewej strony ulicy, od godz. 14.00 do 18.30.

Uwaga: Właściciel udostępnionego terenu oraz organizator Kolorowego Dnia Dziecka na Żwirkach nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne zdarzenia, straty materialne oraz inne sytuacje wynikające z parkowania auta na tym terenie. 

Serdecznie zapraszamy do Obornik.

plan parkingi gmina oborniki

dzień dziecka Obszar roboczy 1 768x1086

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież