Dni Bogdanowa już w sobotę (foto)

Dni Bogdanowa rozpoczną się 1 czerwca od godz. 09:00.

Od samego rana odbędzie się w świetlicy wiejskiej akcja krwiodawstwa. Zapraszamy na nią od godz. 09:00 i potrwa do 14:00. Godzinę później oficjalnie rozpocznie się święto Bogdanowa. O 16:00 zagra orkiestra wojskowa w rocznicę 30 wolnych wyborów w Polsce. Wieczorem odbędzie się zabawa taneczna, a na niebie pojawią się sztuczne ognie. To za sprawą motolotni.

Impreza będzie połączeniem z Dniem Dziecka. Nie zabraknie więc atrakcji dla dzieci takich, jak animacje, czy przejażdżki konne. 

Warto wybrać się na boisko w Bogdanowie i zobaczyć przygotowane przez Sołectwo Bogdanowo, KGW Bogdanowo, Urząd Miejski w Obornikach i Obornicki Ośrodek Kultury atrakcje. Przypominamy: krwiodawsto już od godz. 09:00, a oficjalne otwarcie Dni Bogdanowa o godz. 15:00.

 

dni bogdanowa

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież