Zlot maluchów w ten weekend

W ten weekend w Obornikach odbędzie się zlot fiata 126p.

To już VII edycja Zlotu Fiata 126p w Obornikach. Kolejny raz zobaczymy przejazd ulicami miasta. Użytkownicy aut będa mogli się sprawdzić w przygotowanych specjalnie dla nich konkurencjach sprawnościowych.

Oficjalne otwarcie Zlotu będzie miało miejsce w Obornickim Ośrodku Kultury o godz. 11:30. 

Bogatą fotorelację z II Zlotu Fiata 126p w Obornikach znajdziecie w naszej galerii - Zlot 2014.

zlo fiata 126p oborniki VII

A tak Szymon Grygorowicz zapraszał na Zlot w roku 2014. youtube.com/eoborniki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież