Dni Bogdanowa pod znakiem wielu atrakcji

Sołectwo Bogdanowo organizuje 1 czerwca wiele atrakcji z okazji Dni Bogdanowa.

Pierwszy dzień czerwca to przedsmak wakacji. Do zakończenia roku szkolenego zostaje niewiele czasu, a pogoda jest już często prawdziwie letnia. Dlatego też na 1 czerwca, a więc Dzień Dziecka, Sołectwo Bogdanowo przygotowuje wiele niespodzianek. Będą m.in.: pokazy modeli latających, prezentacja grup motocyklowych, animacje dla dzieci, czy przejażdżki konne. 

W dzień święta Bogdanowa zorganizowane zostaną także akcja krwiodawstwa oraz Festiwal Orkiestr Dętych.

plakat bogdanowo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież