Piknik bezpieczeństwa już w sobotę (film)

Gmina Rogoźno zaprasza na piknik poświęcony bezpieczeństwu.

W sobotę 27 kwietnia w Rogoźnie odbędzie się "Piknik Bezpieczeństwa - Trzeźwość i Rozwaga". Na polskich drogach ruch jest coraz większy. Ważna jest edukacja i prewencja. Stąd też bardzo ważne jest organizacja imprez poświęcocnych bezpieczeństwu. Taka odbędzie się już w najbliższą sobotę 27 kwietnia w Rogoźnie. Plac Karola Marcinkowskiego będzie miejscem, w którym dowiemy się wielu ważnych, dla naszego bezpieczeństwa, informacji. Warto tam być! 

piknik plakat

Za miesiąc w Rogoźnie powinnno zostać oddane do użytkowania miasteczko ruchu drogowego. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież