Wygraj bilety na komedię "Żona do adopcji"

Trzy podwójne zaproszenia są do wygrania w dzisiejszym konkursie dla czytelników portalu Wirtualny Powiat www.eobornik.pl.

Już w piątek 29 marca w Obornickim Ośrodku Kultury zobaczymy komedię teatralną  "Żona do adopcji". W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

Bilety na komedię można zakupić w kasie Obornickiego Ośrodka Kultury oraz na kupbilecik.pl. Ceny wejściówek wynoszą 50zł. Kilka osób nie będzie musiało tego robić. Wystarczy, że odpowiedzą poprawnie na nasze pytania jako pierwsi, a wejściówki na komedię otrzymają za darmo.

Odpowiedzi na pytania należy przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Trzy pierwsze poprawne odpowiedzi zostaną uhonorowane podwójnymi wejściówkami na piątkowy spektakl w Obornickim Ośrodku Kultury. Dla kolejnych dwóch osób przewidzieliśmy niespodzianki.

Pytania konkursowe:
1. Jak nazywa się reżyser komedii "Żona do adopcji"?
2. Kto w roku 2019 został wybrany sołtysem Gołębowa?
3. Jak nazywa się Wójt Ryczywołu?
4. Jakie wydarzenie miało miejsce 24 marca w Jaraczu?
5. Podaj nazwy trzech rzek przepływających przez powiat obornicki.
Pamiętajcie! Nagrody otrzymają osoby, które jako pierwsze prześlą poprawne odpowiedzi.
Wyniki konkursu opublikujemy 26 marca br.

Bilety są do nabycia w kasie OOK oraz na kupbilecik.pl

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież