W Jaraczu będą witać wiosnę

W Jaraczu odbędzie się tradycyjne topienie marzanny.

Słoneczna pogoda zachęca od rana do spacerów. Jedną z propozycji na spędzenie czasu jest dziś wybranie się do Jaracza. Muzeum Młynasrtwa w Jaraczu organizuje tradycyjne topienie marzanny. 

Plan imprezy przedstawia się następująco:
11:00-12:00- robienie Marzanny
12:00-12:10- przemarsz pod wiatrak i wspólne pamiątkowe zdjęcie
12:15-12:30- przemarsz nad rzekę
12:30- 13:00- przywitanie wiosny
13:05- 14:00- konkursy i zabawy

Przez czas trwania imprezy rozpalone będzie ognisko. Warto więc zabrać ze sobą kiełbaski, które będzie można upiec na miejscu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież