ARTYSTA STĄD 2017

artysta stad - Rober Baum

 

W dniu dzisiejszym poznaliśmy kolejnego lauteata nagrody ARTYSTA STĄD 2017, został nim pan Rober Baum. GRATULACJE!

W latach 80tych rozpoczął  przygodę z muzyką współtworząc zespół „Bes klamek”. Na początku lat 90tych współtworzył grupę  „Graviora manent”, późniejszymi projektami były „Andisz”, „Mental  seams”, „Ostatni rejs”, „Ojcowie” oraz formacja grająca do dzisiaj „Quiet Baloon”.

Po Jerzym Pilarskim, Lechu Czabanie, Marcinie Samolczyku i Witku Żuromskim złote jabłuszko symbol wyróżnienia „Artysta Stąd” otrzymał  ROBERT BAUM !

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież