Wyróżnienie dla Fotocooltury

W mijającym roku w Obornikach odbył się po raz pierwszy Festiwal Fotografii Fotocooltura. To niecodzienne wydarzenie w minioną sobotę 14.12 uzyskało ogromne wyróżnienie.

W ramach corocznego "Spotkania z fotografią 2013", które organizowane jest przez Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu festiwal został uznany za najważniejsze wydarzenie fotograficzne w Wielkopolsce w roku 2013.

Podkreślono to ,że impreza została przygotowana z rozmachem, w pełni profesjonalnie, przedstawiona była w bardzo ciekawej formie i dopracowana w detalach.   Wyrażono również nadzieję, że w roku 2014 impreza zostanie powtórzona, bo zdecydowanie warto w niej uczestniczyć.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna wraz w Władysławem Nielipińskim to główne centrum animacji życia fotograficznego w Poznaniu. To organizatorzy m.in. takich wydarzeń jak: Festiwal Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki, Wielkopolska Press Photo, Zdjęcie Roku, współtwórca serii wydawniczej "Fotografowie Wielkopolski" a także partner wielu innych przedsięwzięć kulturalnych.

Przypomnijmy sobie uroczystość otwarcia festiwalu:

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież