Skip to main content

Michał Grudziński w Obornikach.

| T.Rojna | Rozrywka

 „Kanapa Kota” to hasło nowego cyklu Obornickiego Ośrodka Kultury w którym na tytułową kanapę zapraszani są znani polscy aktorzy. Gościem pierwszego wieczoru który odbył się 24 lutego b.r. był poznański aktor Michał Grudziński, od wielu lat związany z Teatrem Nowym w Poznaniu.

Na deskach tego teatru aktor stworzył wiele niezapomnianych kreacji m.in. w „Płatonowie” Czechowa, „Tangu” Mrożka czy „Hamlecie” Shakespeare’a. Michał Grudziński ma na swoim koncie również wiele ról filmowych. Gospodarzem i moderatorem spotkania był krytyk filmowy, znawca kina i filmu, wykładowca akademicki - dr Wiesław Kot. Rozmowa z gościem, która wypełniona była zaskakującymi pytaniami, prezentacja umiejętności aktorskich w oparciu o wyświetlane fragmenty filmów oraz próby zagrania krótkiej scenki przez osoby wyłonione z publiczności wypełniły czas sobotniego spotkania.

Uczestnicy zabawy aktorskiej otrzymali trzy podwójne zaproszenia na spektakl w Teatrze Nowym w Poznaniu. W spotkaniu wziął również udział współpracujący z OOK poznański pianista Piotr Wiza dopełniając całości muzyką filmową.

Na kolejne spotkanie z cyklu „Kanapa Kota” OOK zaprasza 25 marca b.r. Gościem wieczoru będzie Krzysztof Kowalewski.

Sławomir i Kajra: Wakacje zawsze są bardzo pracowite, to jest u nas czas żniw. Odpoczniemy w styczniu

Podczas kiedy inni wypoczywają na plażach, piosenkarze w wakacje są bardzo zajęci. Występują na festiwalach i biorą udział w różnych innych wydarzeniach muzycznych, w Polsce i poza jej granicami. Sławomir i Kajra podkreślają, że koncerty na żywo i spotkania z fanami niezwykle ich cieszą, a czas s...

Mała czarna – koncerty przy Młynie Dahlmanna

OOK w lipcu zaprasza na cykl koncertów przy Młynie Dahlmanna w Obornikach.

Rogoźno. Wakacyjny Piknik 17-tego południka

Niezdecydowanych zachęcamy do udziału w Wakacyjnym Pikniku 17.południka.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pn. „Wspomnienia z dawnej pracy”

Grupą docelową szóstej edycji zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” byli mieszkańcy województwa wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.

Wspomnienia z dawnej pracy - konkurs dla osób 50+

Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa wielkopolskiego na małą wycieczkę do przeszłości. Chcielibyśmy nie tylko dać Wam możliwość zdobycia wspaniałych nagród, ale też dostarczyć Wam garść pozytywnych emocji związanych ze wspomnieniem dawnej pracy. Zachęcamy do zabawy i p...

Ostatni dzwonek na zgłoszenie się na mikroFonie 2022

Termin zgłoszenia do konkursu mija 4 marca 2022. Zgłoszenia należy składać do OOK, RCK i GOK.

Uwaga mamy do rozdania 2 podwójne bilety na BNP Paribas Idę do kina.

 Organizatorzy cyklu BNP Paribas Idę do kina ufundowali dla naszych czytelników 2 podwójne bilety na wybrany seans filmowy. Seanse odbywać się będą 22.02.2022 w Sali OOK. Do wyboru są następujące filmy: