Michał Grudziński w Obornikach.

 „Kanapa Kota” to hasło nowego cyklu Obornickiego Ośrodka Kultury w którym na tytułową kanapę zapraszani są znani polscy aktorzy. Gościem pierwszego wieczoru który odbył się 24 lutego b.r. był poznański aktor Michał Grudziński, od wielu lat związany z Teatrem Nowym w Poznaniu.

Na deskach tego teatru aktor stworzył wiele niezapomnianych kreacji m.in. w „Płatonowie” Czechowa, „Tangu” Mrożka czy „Hamlecie” Shakespeare’a. Michał Grudziński ma na swoim koncie również wiele ról filmowych. Gospodarzem i moderatorem spotkania był krytyk filmowy, znawca kina i filmu, wykładowca akademicki - dr Wiesław Kot. Rozmowa z gościem, która wypełniona była zaskakującymi pytaniami, prezentacja umiejętności aktorskich w oparciu o wyświetlane fragmenty filmów oraz próby zagrania krótkiej scenki przez osoby wyłonione z publiczności wypełniły czas sobotniego spotkania.

Uczestnicy zabawy aktorskiej otrzymali trzy podwójne zaproszenia na spektakl w Teatrze Nowym w Poznaniu. W spotkaniu wziął również udział współpracujący z OOK poznański pianista Piotr Wiza dopełniając całości muzyką filmową.

Na kolejne spotkanie z cyklu „Kanapa Kota” OOK zaprasza 25 marca b.r. Gościem wieczoru będzie Krzysztof Kowalewski.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież