Niepowtarzalny klimat w teatrze

Każdy, kto choć raz poszedł do teatru, z pewnością zechce do niego wrócić. Jest w tym miejscu coś, co przyciągnie wszystkich. Niepowtarzalny klimat, gra aktorska na żywo, kontakt z tak zwaną „sztuką wyższą”, to wszystko spotka nas właśnie w teatrze.

Niecodzienna forma rozrywki

Wiele osób uważa, że teatr nie zapewni im wystarczającej rozrywki. Nic bardziej mylnego. Wieczór spędzony w tym miejscu może być doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy wybierzemy się tam na randkę, czy nawet spotkanie z przyjaciółmi z pewnością wyjdziemy bardzo zadowoleni.

Co go wyróżnia?

Wybierając się do teatru, musimy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Pierwszą z nich jest oczywiście odpowiedni strój. Elegancka sukienka, koszula i marynarka to absolutna konieczność. W żadnym wypadku nie ubierajmy się w zwykły T-shirt i podarte jeansy. Pięknie ubrani widzowie to z pewnością wyróżnik teatru. W Gdańsku, Lublinie czy Krakowie — niezależnie od tego, jakie miasto wybierzemy, wszędzie czeka nas podobna atmosfera. Nieco wzniosła, pełna elegancji i odrobinę tajemnicza. Wchodząc bowiem na spektakl, nigdy nie możemy być pewni, co nas czeka. Każde przedstawienie jest inne. Wiele zależy od inwencji aktorów i samego reżysera.

O czym pamiętać?

Przed pójściem do teatru warto poczytać co nieco o samym spektaklu. Wiedza ta pozwoli nam się włączyć w dyskusję z innymi widzami. Oprócz stroju, o którym już pisaliśmy musimy pamiętać, by pojawić się na miejscu kilka minut wcześniej. Spóźnianie się jest zwyczajnie niekulturalne i może przeszkodzić innym widzom w oglądaniu spektaklu. Koniecznie wyłączmy też telefon komórkowy, będzie to wyraz szacunku nie tylko do przybyłych gości, ale także samych aktorów.

Teatr to miejsce wyjątkowe. Niestety dla wielu osób bilety nadal są za drogie i rzadko wybierają tę formę rozrywki. Obecnie jednak prowadzone są liczne akcje promujące spektakle. Możemy dzięki nim zdobyć wejściówki po okazyjnych cenach i cieszyć się obcowaniem ze sztuką.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Kino 9D już od poniedziałku w OOK

04-10-2018 | Wyświetleń:399

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykłą przygodę z kinem 9D.

Mariusz Szczygieł i spotkanie z czeską kulturą …

03-10-2018 | Wyświetleń:265

Mariusz Szczygieł będzie gościem gościem czeskiego wieczoru w ramach Spotkań z kulturą w Obornickim Ośrodku Kultu...

Pokój zagadek od 6 października w Obornikach

01-10-2018 | Wyświetleń:665

W ofercie Obornickiego Ośrodka Kultury znajdziemy w październiku m.in. Pokój Zagadek.

Czas na oficjalne otwarcie Placu K. Marcinkowskieg…

28-09-2018 | Wyświetleń:1710

W Rogoźnie zostanie dziś oficjalnie otwarty Plac Karola Marcinkowskiego.

Teatr Polska znów w Obornikach. Zapraszamy na 3 s…

27-09-2018 | Wyświetleń:455

Teatr Polska znów zawita w Obornikach. Pierwszy spektakl już 7 października w OOK.

Trwa remont objezierskiego Domu Kultury

19-09-2018 | Wyświetleń:529

Objezierski Dom Kultury ma być oddany do użytku jeszcze w tym roku.