Skip to main content

Śląski humor ponownie zawitał do OOK (foto)

| T. Rojna | Rozrywka

Śląski humor rozbrzmiewał w minioną sobotę w Obornickim Ośrodku Kultury.

Sobotni wieczór 27 stycznia w Obornickim Ośrodku Kultury  wypełniony był sporą porcją śląskiego humoru prezentowanego przez  Grzegorza  Stasiaka, aktora i showmana  najbardziej znanego z programu telewizji TVN – „Nauka jazdy”. Wystąpiła również gwiazda Telewizji TVS "GRUPA  FEST" czyli „Śląska Kabaretowa  Grupa Biesiadna”. Zespół wystąpił  w składzie: założyciel grupy Jakub Tomaszewski, jego żona Mirosława i córka Sabina. Ten sympatyczny tercet znany jest między innymi z  popularnej Śląskiej Listy Szlagierów.

Po koncertach Teresy Werner  i Mariusza Kalagi byli to kolejni artyści pochodzący ze Śląska. Śląski humor i piosenka cieszy się dużym zainteresowaniem obornickiej publiczności.

 

Wyniki konkursu filmowego

Uwaga, rozlosowaliśmy wygranych w ogłoszonym przez nasz portal konkursie dotyczącym przyjazdu do Obornik Profesjonalnego Kina Objazdowego.

Kino Objazdowe w Obornikach - KONKURS

Profesjonalne Kino Objazdowe przyjeżdża do Obornik 15.12.2023. Seanse wyświetlane będą w OOK. Zachęcamy naszych czytelników do udziału w konkursie!

Sławomir i Kajra: Wakacje zawsze są bardzo pracowite, to jest u nas czas żniw. Odpoczniemy w styczniu

Podczas kiedy inni wypoczywają na plażach, piosenkarze w wakacje są bardzo zajęci. Występują na festiwalach i biorą udział w różnych innych wydarzeniach muzycznych, w Polsce i poza jej granicami. Sławomir i Kajra podkreślają, że koncerty na żywo i spotkania z fanami niezwykle ich cieszą, a czas s...

Mała czarna – koncerty przy Młynie Dahlmanna

OOK w lipcu zaprasza na cykl koncertów przy Młynie Dahlmanna w Obornikach.

Rogoźno. Wakacyjny Piknik 17-tego południka

Niezdecydowanych zachęcamy do udziału w Wakacyjnym Pikniku 17.południka.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pn. „Wspomnienia z dawnej pracy”

Grupą docelową szóstej edycji zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” byli mieszkańcy województwa wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.

Wspomnienia z dawnej pracy - konkurs dla osób 50+

Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa wielkopolskiego na małą wycieczkę do przeszłości. Chcielibyśmy nie tylko dać Wam możliwość zdobycia wspaniałych nagród, ale też dostarczyć Wam garść pozytywnych emocji związanych ze wspomnieniem dawnej pracy. Zachęcamy do zabawy i p...