Heavy Metal nie ma fanów w Obornikach?

Przy zdecydowanie słabym zainteresowaniu  odbyła się  czwarta edycja obornickiego przeglądu zespołów grających heavy metal.

Mimo że gatunek ten wyodrębniony na przełomie lat 60 i 70 XX wieku w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych,  czyli mający wieloletnie tradycje nie zdobył rzeszy fanów w naszym środowisku, mimo już cyklicznych koncertów.

W sobotni wieczór 9 grudnia na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury wystąpiły cztery formacje:  „Cancerfaust”, „Outbred”  i „Mepharis” z Poznania oraz gospodarze obornicki zespół  „Rising Storm”. Byc może wielu fanom po prostu nie pasował termin, i tego tłumaczenie obecnie sie trzymajmy, do kolejnej imprezy ...

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież