Skip to main content


Kolejny wieczór operetkowy

| T.Rojna | Rozrywka
Kolejny wieczór operetkowy
Kolejny wieczór operetkowy

Kolejne spotkanie z lekką muzą które odbyło się 22 października miało charakter kameralny. Tym razem program pod tytułem „Koncert Trzech Sopranów” przygotowały panie, solistki scen poznański: Anna Bajerska-Witczak, Karolina Garlińska i Emilia Zielińska. W programie koncertu znalazły się między innymi:

-„Czardasz Maricy” z operetki „Hrabina Marica” Imre Kálmána

-„W  ogródku szalona muzyka”, aria z operetki „Czar Walca” Oskara Strausa

- Aria z komedii muzycznej  „Giuditta” Franza Lehara

-„Karambolina” z operetki „Fiołek z Montrmarte” Imre Kálmána

-„Ach, jakże mi serduszko drży” aria z operetki „Zemsta Nietoperza” Johanna Straussa i wiele innych wspaniałych i nie zapomnianych utworów.                      

W konferansjera wcielił się dobrze znany obornickiej publiczności Bartosz Kuczyk.

 

Uwaga, rozlosowaliśmy wygranych w ogłoszonym przez nasz portal konkursie dotyczącym przyjazdu do Obornik Profesjonalnego Kina Objazdowego.
Profesjonalne Kino Objazdowe przyjeżdża do Obornik 15.12.2023. Seanse wyświetlane będą w OOK. Zachęcamy naszych czytelników do udziału w konkursie!
Podczas kiedy inni wypoczywają na plażach, piosenkarze w wakacje są bardzo zajęci. Występują na festiwalach i biorą udział w różnych innych wydarzeniach muzycznych, w Polsce i poza jej granicami. Sławomir i Kajra podkreślają, że koncerty na żywo i spotkania z fanami niezwykle ich cieszą, a czas s...
OOK w lipcu zaprasza na cykl koncertów przy Młynie Dahlmanna w Obornikach.
Niezdecydowanych zachęcamy do udziału w Wakacyjnym Pikniku 17.południka.
Grupą docelową szóstej edycji zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” byli mieszkańcy województwa wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.
Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa wielkopolskiego na małą wycieczkę do przeszłości. Chcielibyśmy nie tylko dać Wam możliwość zdobycia wspaniałych nagród, ale też dostarczyć Wam garść pozytywnych emocji związanych ze wspomnieniem dawnej pracy. Zachęcamy do zabawy i p...