Bawili się w Bogdanowie

W sobotę, 27 sierpnia odbyła się III Biesiada Bogdanowska. Przybyli goście nie mogli narzekać na brak atrakcji. Imprezę rozpoczął turniej piłkarski –  II Wakacyjny Puchar Bogdanowa, który zwyciężyła drużyna z Kowalewka. Równocześnie prowadzone były gry i zabawy dla maluchów: biegi w nartach, skoki w workach i rzut ringo.

Rozegrano także mecz najmłodszych, którzy zostali podzieleni na 2 grupy, tworząc w ten sposób mieszane zespoły chłopców i dziewczynek.

Wiele radości i śmiechu przyniosło tradycyjne przeciąganie liny.  W tej rywalizacji brali udział zarówno dorośli, jak i dzieci. W obu przypadkach niejednokrotnie zawody kończyły się efektownymi wywrotkami rywalizujących ze sobą stron ku oczywistej uciesze obserwatorów.

Pośród atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się również niekonwencjonalne dyscypliny o bardzo zagadkowych nazwach, jak baloniada czy rosyjska ruletka. Ostatnimi konkurencjami były: rzuty beretem i kaloszem oraz jedzenie bananów. Obie rywalizacje odbywały się w duetach.Całość zakończyła zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin nocnych.

Imprezę prowadził niezawodny Tadeusz Ratajczak, a swoją obecnością zaszczycił Bogdanowian za-ca Burmistrza, Piotr Woszczyk, który przybył na Biesiadę z małżonką.

Źródło: bogdanowo.net

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież