„Kabaret Młodych Panów” w Obornikach

kabaret m p

 

18 marca kabaret wystąpił w Obornickim Ośrodku Kultury wystawiając swój najnowszy program pod tytułem „Bogowie”.

Kabaret Młodych Panów jest wysoko oceniany nie tylko przez krytyków świadczy o tym fakt, że mimo dość wysokiej ceny biletów sala widowiskowa ośrodka wypełniona była po brzegi. Czterech przystojniaków zapewniło ponad dwie godziny wspaniałej rozrywki. Możliwość zakupu płyty z dorobkiem kabaretu, wspólne zdjęcia oraz autografy z dedykacjami to już stały element po zakończonym występie.

Robert Królczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk to skład osobowy kabaretu który powstał w Rybniku w 2004 roku. W tymże 2004 roku odbyła się premiera pierwszego programu pt. „My naprawdę chcemy pracować”,   wystawionego na IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. W okresie kilkunastoletniej działalności kabaret wystąpił na niemalże wszystkich przeglądach i festiwalach kabaretowych, wszędzie zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Dzięki tym sukcesom pozycja w świecie kabaretowym grupy jest niezaprzeczalnie mocna, ale mimo to nie spoczywają na laurach, stale się rozwijają, ciągle odkrywają nowe pokłady swoich możliwości estradowych a tym samym przesuwają granicę swojego profesjonalizmu. Społeczno-obyczajowy humor, duża dawka ironii i dystans do aktualnych spraw sprawia, że pozyskują coraz szersze grono fanów a także uznanie krytyki. Skecze i piosenki kabaretu poza występami na żywo prezentowane były na antenach Telewizji Polskiej. Swój dorobek artystyczny zebrali na czterech płytach DVD: „Liga Kabaretów” /2007/, „Z  Młodymi jak najbardziej” /2009/, „Bezczelnie Młodzi” /2012/ i  „10/10 czyli urodziny” /2015/.

Drogi czytelniku, a przy jakim kabarecie chciałbyś się bawić w najbliższym czasie w OOK ? Napisz do redakcji. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież