Jeszcze raz o koncercie URSZULI (foto + video)

urszula oborniki

 

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem że obornicki koncert URSZULI był nie lada wydarzeniem muzycznym. Artystka występuje na scenie od 1980 roku, ciesząc się niesłabnącą popularnością.

Jej utwory, jeden po drugim stawały się przebojami, są słuchane i śpiewane przez kolejne pokolenia czego dowodem była pełna sala Obornickiego Ośrodka Kultury na niedzielnym koncercie.   Kto z nas nie pamięta takich piosenek jak: „Na sen”, „Malinowy król”, „Baw mnie”, „Dziś już wiem”, „Konik na biegunach”  czy „Dmuchawce, latawce, wiatr”. Tym razem w wersji akustycznej te i wiele innych utworów usłyszeliśmy w niedzielę.

URSZULA wystąpiła ze swoim zespołem w składzie:

- Piotr „Szu” Mędrzak – gitara

- Sławomir Kosiński - gitara

- Michał „Burza” Burzymowski – kontrabas

- Krzysztof „Polo” Poliński – perkusja

- Dorota Kopka-Broniarz – chórki

Ponadto gościnnie wystąpił kwartet smyczkowy orkiestry „AUKSO”.

Chciałoby się powiedzieć, więcej takich koncertów!!! 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież