Oborniki. Koncert Uwielbienia.

0757

 

Leopold „Poldek” Twardowski – wokalista, gitarzysta, aranżer i kompozytor. Ukończył  teologię na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu a następnie Studium Piosenkarskie oraz Poznańską Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie gitary klasycznej w Poznaniu. Jest laureatem Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lublinie. Wraz z żoną angażuje się w posługę ewangelizacji, zainicjował ewangelizacyjny projekt muzyczny „Sekret” oraz „Brama”. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych. Koncertuje w Polsce i za granicą. W kwietniu 2016 roku był odpowiedzialny za oprawę muzyczną w czasie centralnych uroczystości jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski na stadionie INEA w Poznaniu. Skomponował miedzy innymi pieśń jubileuszową obchodów pt. „Gdzie chrzest, tam nadzieja”.

16 października br. Poldek Twardowski wraz z przyjaciółmi wystąpił w Koncercie Uwielbienia który odbył się w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Obornikach. Bogate instrumentarium, profesjonalizm oraz zaangażowanie muzyków sprawiło że był  niepowtarzalny koncert.

„Chwała Nieśmiertelnemu”, „Abba Ojcze”, „Gdzie chrzest, tam nadzieja”, „Wielbię Cię”, „Wypłyń na głębię”, „To przykazanie” to tylko kilka tytułów piosenek religijnych wykonanych przez zespół.

Koncert odbył się w ramach kolejnych, IX Dni Kultury Chrześcijańskiej. Organizatorem tych dni było Stowarzyszenie „Akcja Katolicka” działające przy parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP a nad całością czuwał szef stowarzyszenia Pan Ryszard Wołoszyn. 


     

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież