Kabaretowy początek sezonu w OOK.

grabowski

 

Z najnowszym swoim programem pt. „Żywot człowieka zabawnego” Andrzej Grabowski wystąpił dla obornickiej publiczności 10 września br. W swoim programie aktor porusza tematy bliskie każdemu dojrzałemu mężczyźnie, nie oznacza to jednak że nie rozbawiły one młodszej części publiczności.

Recital Grabowskiego był świetną i inteligentną zabawą pełną aluzji, subtelnych niedopowiedzeń, ale także szczerych i bezpośrednich żartów dla widzów w każdym wieku. Jeden z najsłynniejszych monologów aktora  „Wizyta w SPA”  bez wątpienia  był finałowym forte tego programu.

Wszyscy którzy skorzystali ze sobotniej propozycji Obornickiego Ośrodka Kultury z pewnością nie zawiedli się. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież