„Ludożercy z innej wsi” w Obornikach.

ludozercy

 

Poznańscy muzycy Malwina Paszek i Tomek Grdeń jak sami o sobie mówią, że grają na czarnych instrumentach i mają czarne charaktery. Tworzą oni duet świetnie odnajdujący się w muzyce folkowej.

Inspirowani bałkańską i polską muzyką ludową, wykonują swoje autorskie utwory, a ponadto w repertuarze mają tradycyjne utwory z Bułgarii, Macedonii i Rumunii. Oboje śpiewają akompaniując sobie na wielu instrumentach. Wymieńmy tu: akordeon, altówka, cytra, kontrabas, mandolina, ukulele i puzon.

W sobotnie popołudnie 9 lipca w znanej z Dni Obornik „Rock Cafe” /zaimprowizowana mała scena przy ulicy Marszałka J. Piłsudskiego/ przy pysznej kawie i placku drożdżowym odbył się letni koncert w wykonaniu poznaniaków. Mimo że pogoda nie do końca sprzyjała plenerowej imprezie w kafejce momentami brakowało miejsca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież