Nowy teledysk obornickiej gwiazdy Disco

bartek teclaw 1

Bartek Tecław kilka lat temu zaistniał na polskiej scenie disco i czuje się na nie świetnie.  W minionym tygodniu zakończył pracę nad nowym klipem do piosenki pt. Szalej z nami mała. 

 

Jak zapowiada autor utworu, nowa piosenka będzie hitem a teledysk zaskoczy wszystkich fanów.  Ciekawostką jest fakt  iż utwór powstał przy współpracy z liderem zespołu Two Boys Pawłem Zawieją który jest równie znaną osobowością w świecie muzyki Disco. Ma on na swoim koncie muzycznym takie hity jak „Makareny nowy ruch” czy  „Jesteś moim niebem”.

Artyści zdradzili nam kilka szczegółów z planu zdjęciowego który odbył się nad polskim morzem. Podczas rozmowy Bartek i Paweł  kilkukrotnie  wspominali -  jednocześnie dziękując za super atmosferę i profesjonalną obsługę w Hotelu Doris Spa w Kołobrzegu gdzie zostało nakręcone kilka scen zawartych w nowym wideoklipie. Wizerunek wokalistów jest niebanalny a scenariusz teledysku jest jeszcze tajemnicą, której wolimy nie zdradzać aby nie psuć niespodzianki fanom.  Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi nowego hitu.

 

 

Po raz kolejny Bartek udowadnia że w pełni zasłuży na tytuł Człowieka Roku 2014.

My ze swej strony chcielibyśmy życzyć obu artystą spełnienia muzycznych marzeń i wielu sukcesów zawodowych.   Po premierze telewizyjnej nowego utworu mamy nadzieję że piosenkarze znajdą czas na udzielnie nam obszernego wywiadu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież