Teresa Werner na finał roku 2015 w OOK

teresa werner

Nie lada gratką dla fanów Teresy Werner, gwiazdy Telewizji SILESJA był jej koncert, który odbył się 30 grudnia w Obornickim Ośrodku Kultury.

Artystka koncertowała w Obornikach po raz drugi. Pierwszy występ odbył się 17 stycznia 2014 roku. Teresa Werner wiele lat współpracowała z Zespołem Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Kolejny , nowy etap w muzycznej karierze wokalistki realizowany jest z rozmachem i cieszy się dużym powodzeniem.

O popularności pani Teresy świadczą pełne sale publiczności na koncertach. Dla jednej z fanek Pani Teresy obornicki koncert był 39 na którym była. Łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością sprawia iż koncerty mają charakter swojskiej biesiady.

Cytując słowa Krzysztofa Szweda producenta wydawnictw muzycznych a jednocześnie prowadzącego obornicki koncert: „Teresa jest nowoczesna, przyszłościowa, skrojona na 21 wiek”.

Przytoczmy tytuły kilku  utworów które między innymi usłyszeliśmy w środowym koncercie: „Z Tobą tańczyć chcę”, „Kochany czekam”, „Mamo kocham Cię”, „Kocham swoje morze” czy chyba najbardziej znany „Dała bym Ci dała”.

Piosenkarce towarzyszyli Bogdan Kotowski grający na akordeonie i instrumentach klawiszowych i Marek Gorlitz grający na gitarach i mandolinie.

 

 

                  

Komentarze  

+5 #1 Lonia 2016-01-26 08:01
Przecież ona jest cieńsza niż wypłata w prl-u
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież