Old Spice Girls!

IMG 2688m

Czyli „Babski Kabaret” dnia 8 listopada zagościł w Obornickim Ośrodku Kultury. W skład kabaretu wchodzą doskonale znane polskie aktorki Barbara Wrzesińska i Emilia Krakowska oraz piosenkarka Lidia Stanisławska. Menedżerem zespołu a prywatnie mężem jednej z występujących pań, przedstawiający się jako „dyrektor przedstawienia” jest Pan Jan Magdziak.

W prawie dwugodzinnym spektaklu usłyszeliśmy teksty występujących pań oraz Marii Czubaszek, Mariana Hemara,  Zbigniewa Korpolewskiego i Juliana Tuwima. Teksty te posłużyły jako tworzywo a spektakl był przykładem mistrzostwa scenicznego. Panie połączyły poczucie humoru, wyczucie nonsensu sytuacyjnego oraz żartobliwy stosunek do płci przeciwnej. Dodatkowym korzystnym elementem były niezliczone barwne stroje w które panie się niepostrzeżenie  przebierały.

Końcowym elementem spektaklu było spotkanie z występującymi. Można było nabyć ostatnią książkę Lidii Stanisławskiej pod tytułem „Jak nie zrobić kariery” czyli potyczki z show-biznesem oczywiście z dedykacją i autografem.

Był to z pewnością udany wieczór!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież