Recital Piotra Bukartyka

IMG 1842m

24 października b.r. w Obornickim Ośrodku Kultury wystąpił zapowiadany na naszej stronie Piotr Bukartyk. Autor tekstów, pisarz a w pierwszym rzędzie muzyk.

Zdobywca wielu wyróżnień na festiwalach i przeglądach muzycznych. Pierwszą płytę pod tytułem „Szampańskie wersety” wydał w 1997r. Kolejne płyty to: „Z głowy” wydana w 1999r., „Ideały” wydana w 2004r. oraz album pod tytułem „Live czyli 25 lat wody w ustach” z 2007roku.

Bukartyk współpracuje również z programem III Polskiego Radia, między innymi gości w piątkowej audycji „ Zapraszamy do Trójki”.

Na koncertach głównie prezentuje swoje teksty utrzymane w konwencji pół-poważnej. Stylistyka wykonywanych utworów to tradycyjnie pojmowany rock.

W Obornikach Piotr Bukartyk  wystąpił akompaniując sobie na gitarze oraz w towarzystwie zespołu w składzie:

-  Krzysztof Kawałko – gitara

-  Michał  Przybyła – bas

-  Marek Błaszczyk – instrumenty klawiszowe

-  Krystian  Majderdrut - perkusja

Artysta między wykonywane utwory wplatał zabawne historyjki wzięte prosto z życia.

Z pewnością nie był to stracony wieczór dla tych którzy przyszli na koncert.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież