Festyn w Stobnicy

Festyn w StobnicyW sobotę(25.06) w Stobnicy odbył się festyn, na który licznie przybyli zarówno mieszkańcy samej Stobnicy jak i okolicznych wiosek. Już tradycyjnie cała zabawa rozpoczęła się na sportowo, a więc meczem piłki nożnej po między młodszymi a starszymi mieszkańcami wsi.

Równocześnie obywał się mecz piłki siatkowej, w której uczestniczyły panie, a później przeciąganie liny i konkursy sprawnościowe. Nie zabrakło również występów artystycznych w wykonaniu najmłodszych.

Wszystkich atrakcji nie sposób wymienić, ale możemy zapewnić, że każda z nich dostarczyła wiele radosnych wrażeń zarówno kibicom jak i samym zawodnikom. Oczywiście wszyscy uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami napojami i słodyczami.

Na koniec zwyczajowo zabawa przy muzyce i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nad całością czuwała sołtys Stobnicy pani Maria Sahan, która wraz z Radą Sołecką była organizatorem tego całego przedsięwzięcia.

red. T.Wosicki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież