Klubowy Finał Wakacji

IMG 0019m

Pod tym hasłem dnia 28 sierpnia obornicka młodzież żegnała letnie ferie 2015. Inicjatorem a jednocześnie organizatorem plenerowej imprezy na terenie parku Obornickiego Ośrodka Kultury był Bartosz Koza. W organizację włączył się też Bartosz Wesoły.

Impreza o charakterze tanecznym wymaga dobrej muzyki którą zapewnili: DE Jessi /Jakub Jessa/, DJ Bolo/Marek Szymkowiak/, Key Si/Damian Kluczyński/ oraz DJ Koza/Bartosz Koza/. Głodni i spragnieni mogli skorzystać z małej gastronomii serwującej posiłki i napoje w czasie imprezy.

Nad bezpieczeństwem i porządkiem czuwali: grupa ochroniarzy z agencji LION oraz druhowie ratownicy medyczni Ochotniczych Straży Pożarnych z Chrustowa i Nowołoskońca.

Finansowo imprezę wsparły firmy: „Fabryka Urody - Emilia Kufel”, „FizjoMobil - Małgorzata Protasewicz”, „IT Expert” oraz „Eurodent”.

Należy zaznaczyć że impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w niej ponad 500 osób, co znaczy że jest zapotrzebowanie na tego typu spotkania.

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim którzy przyczynili się do organizacji letniej dyskoteki pod gwiazdami.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież