Śpiewające przedszkolaki.

prz

22 marca b.r. w Sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków. Kolejnym etapem są eliminacje rejonowe które odbędą się 24 maja b.r. też w O.O.K. Finał będzie miał miejsce 14 czerwca b.r. na Starym  Rynku w Poznaniu. Impreza na stałe wpisała się jako  element ,,Jarmarku Świętojańskiego”.

Festiwal istnieje od 1995 roku i jest jedną z największych tego typu imprez w Polsce adresowanych do przedszkolaków. W swoich zamierzeniach opiera się o utwory napisane z myślą o dzieciach, ich możliwościach wykonawczych i ich zainteresowaniach. Ma być wielką przygodą z piosenką i dawać radość dzieciom ale też rodzicom i opiekunom.

W naszych powiatowych eliminacjach wzięło udział 26 uczestników reprezentujących przedszkola: ,,Bajeczka” z Obornik, ,,Zaczarowane Przedszkole” z Obornik, ,,Rupaki” z Obornik, Przedszkole nr 2 z Rogoźna, ,,Słoneczne Skrzaty” z Parkowa,  Przedszkole Publiczne z Ludom oraz szkoły: Szkołę Podstawową nr 2 z Obornik, Szkołę Podstawową nr 3 z Obornik, Szkołę Podstawową z Chrustowa, Szkołę Podstawową z Sycyna i Zespół Szkół z Kiszewa.

Oceny występujących podjęli się Marian Żurowski i Marcin Samolczyk. Awans do eliminacji rejonowych otrzymali: Blanka Balcerowiak, Aleksandra Łój, Zofia Plewa, Marta Kowalska, Martyna Józefczyk i Marcelina Pankiewicz.

Życzymy powodzenia i wspaniałej zabawy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież