Przejdź do głównej treści

Piknik wysokich lotów w Słonawach

| UM Oborniki | Rozrywka

fot. UM ObornikiWielką popularnością cieszył się zorganizowany przez pasjonatów sportów powietrznych Piknik Lotniczy, który odbył się w sobotę 11 czerwca. Pokazy modeli latających i ultralekkich samolotów, skoki spadochronowe, loty widokowe na motolotniach oraz mrożący krew w żyłach pokaz śmigłowca, latającego tuż nad głowami publiczności to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Obornickie Stowarzyszenie Lotnicze.

W imprezie zorganizowanej przy wsparciu Urzędu Miejskiego wzięły udział całe rodziny, które podziwiały powietrzne ewolucje do późnych godzin wieczornych. Ogromne wrażenie pozostawiły także loty balonem na uwięzi i widowiskowy, nocny pokaz sztucznych ogni. Gościem uroczystości był również zastępca burmistrza Obornik, Piotr Woszczyk.

 

 

źródło UM Oborniki

W ramach obchodów Dni Rogoźna, 1 maja o godzinie 18:00 odbędzie się występ zespołu Granda.
Celebrowanie święta Dni Rogoźna odbywa się w tym roku  w ramach trwających cały czas obchodów 745-lecia Rogoźna! Przedstawiamy program wydarzeń.
Prezentujemy harmonogram DNI ROGOŹNA 2025!!! Pierwsza impreza odbyła się dzisiaj. Zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach!
Może być interesująco, dzień balonów w Rogoźnie! Dzisiaj, 29.06.24, o godzinie 15:00, Targowisko Miejskie ul. Nowa !
O godzinie 12:00, dzisiaj, 29.06.2024 startuje w Gościejewie II Rogoziński Zlot Motoryzacyjny. W czasie imprezy zbierane będą środki na leczenie małego Mikołaja.
Od rana w Muzeum Młynarstwa i Wodnych Urządzeń Przemysłu Wiejskiego w Jaraczu odbywa się impreza muzealna Dzień Młynów- Piknik rodzinny pod wiatrakiem.
Uwaga, rozlosowaliśmy wygranych w ogłoszonym przez nasz portal konkursie dotyczącym przyjazdu do Obornik Profesjonalnego Kina Objazdowego.