Piknik wysokich lotów w Słonawach

fot. UM ObornikiWielką popularnością cieszył się zorganizowany przez pasjonatów sportów powietrznych Piknik Lotniczy, który odbył się w sobotę 11 czerwca. Pokazy modeli latających i ultralekkich samolotów, skoki spadochronowe, loty widokowe na motolotniach oraz mrożący krew w żyłach pokaz śmigłowca, latającego tuż nad głowami publiczności to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Obornickie Stowarzyszenie Lotnicze.

W imprezie zorganizowanej przy wsparciu Urzędu Miejskiego wzięły udział całe rodziny, które podziwiały powietrzne ewolucje do późnych godzin wieczornych. Ogromne wrażenie pozostawiły także loty balonem na uwięzi i widowiskowy, nocny pokaz sztucznych ogni. Gościem uroczystości był również zastępca burmistrza Obornik, Piotr Woszczyk.

 

 

źródło UM Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież