Melancholijny wieczór z S.D.M.

smd-oborniki

Kolejną propozycją Obornickiego Ośrodka Kultury na sobotni jesienny wieczór był koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Zespół powstał w 1984 roku i mimo wielu zmian personalnych cały czas jest w dobrej formie.

Obecny skład zespołu to: Krzysztof Myszkowski- śpiew, harmonijka ustna i gitara, Bolo Pietraszkiewicz- gitary i Roman Ziobro- gitara basowa i kontrabas.

W czasie koncertu mieliśmy okazję posłuchać utworów skomponowanych przez lidera zespołu Krzysztofa Myszkowskiego do wierszy Edwarda Stachury, Bolesława Leśmiana, Jana Rybowicza, Bogdana Loebla i innych.

Poezja śpiewana ma u nas wielu wiernych fanów którzy nie zawiedli i licznie przybyli na koncert. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież