Muzyczny finał dożynek w Garbatce

Muzyczny finał dożynek w Garbatce

Ukoronowaniem uroczystych obchodów Gminnego Święta Plonów Gminy Rogoźno w Garbatce były koncerty dwóch gwiazd Disco Polo.

O godzinie 20 jako pierwszy na  scenie pojawił się zespół TOLEDO którego repertuar zna prawie każdy. Po kilku bisach na scenie pojawiła się młoda obornicka gwiazda Disco Polo czyli Bartek Tecław i jego słynny utwór "Ona i Słońce".

Audiogram do tego utworu  możemy już oglądać w kilku telewizjach.  Zabawa taneczna trwała prawie do białego rana. Imprezie towarzyszyła spora frekwencja.

Za  wspaniałą organizację tak dużej imprezy należy podziękować Burmistrzowi  Rogoźna, Rogozińskiemu Centrum Kultury, Radzie Sołecka Sołectwa Garbatka i LGD "Dolina Wełny".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu w Garbatce.

Komentarze  

+25 #1 Lonia 2014-09-10 14:49
Czy wam na głowę padło? Promować takie badziewie jak disco na polu
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież