Koncertowe wojaże Libera (film)

Liber wraz ze Sylwią Grzeszczak i Rafałem Brzozowskim przygotowują się do trasy koncertowej w Ameryce. Po drodze jednak Marcina czeka jeszcze występ w Londynie.

Pochodzący z Bogdanowa artysta pracuje nad nowym materiałem. Co to będzie? Na razie nie chce zdradzać i z uśmiechem na twarzy odpowiada: Tajemnica! Najbliższe tygodnie upłyną mu jednak na dalekich podróżach. Najpierw wybiera się do Londynu. Tam 16.11.2013r. zaśpiewa wraz z Natalią Szroeder i Mateuszem Mijalem.

Pod koniec listopada poleci na kilka dni do USA. Tam zagra wraz ze Sylwią Grzeszczak i Rafałem Brzozowskim kilka koncertów.

My zapraszamy do przypomnienia sobie jednego z większych hitów tego roku - Liber i Natalia Szroeder - Nie patrzę w dół.

Komentarze  

#1 Dominika 2013-11-02 22:04
Zapraszamy rowniez do Belgii
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież