Konkurs plastyczny "Jesienią Malowane" w RCK

W poniedziałek 23 września w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbył się konkurs plastyczny „Jesienią malowane”.

Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej w formacie A3. W konkursie wzięło udział 38 osób. Prace konkursowe oceniane były w 4 kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne (7 prac), uczniowie klas I-III (18 prac), uczniowie klas IV-VI (9 prac) i uczniowie gimnazjum (4 prace). W poszczególnych kategoriach wyróżniono prace następujących autorów:

- dzieci przedszkolne: Bartosz Wieczorek, Antoni Zieliński i Julia Hopa

- uczniowie klas I-III: Dawid Smolarek, Lena Kiełpińska, Maja Mańkowska, Arkadiusz Wieczorek i Wiktoria Ptaszyńska

- uczniowie klas IV-VI: Aleksandra Zielińska, Zofia Logaciuk, Marzena Just

- uczniowie gimnazjum: Vanessa Tomczyk, Kinga Hermann i Sylwia Skrzypek

Wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe a wszyscy uczestnicy konkursu czekolady. Kolejny konkurs plastyczny w grudniu a tematyką będą święta Bożego Narodzenia.

Organizatorem imprezy było Rogozińskie Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież