Ostatnia niedziela na Łazienkach (film)

Ostatnia niedziela na ŁazienkachW przedostatnią niedzielę tegorocznych wakacji na obornickich łazienkach odbył się ostatni występ z cyklu Niedziele na Łazienkach.

Niedzielne popołudnia nad Wełną to nowa propozycja spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Obornik. Myślę, że generalnie można powiedzieć, że ta propozycja spędzania czasu na Łazienkach została przyjęta przez Oborniczan z dużym zainteresowaniem – powiedział nam Dyrektor OOK Adam Krasicki.

O planach na “kulturalną jesień” w Obornikach dowiemy się już 14 września. Jak zapowiedział Pan Krasicki, tego dnia odbędzie się kiermasz kulturalny. Największą gwiazdą, którą na jesień zobaczymy w Ośrodku jest Artur Andrus – dodał Adam Krasicki.Tego dnia na Łazienkach wystąpił zespół Tobiasza Gotfryda oraz Obornicka Orkiestra Dęta z Maniewiakami.

Tradycją w Obornikach stały się Mocne finały lata, w tym roku siłacze zaproponowali inną formułą spotkania polegającą na zaproszeniu do siłowych konkursów dzieci i młodzież. W atmosferze zabawy przeprowadzono kilka konkurencji, które prowadził doskonale znany Oborniczanom Robert Nemś – Robuś.

Komentarze  

+1 #2 MP 2013-09-01 12:27
Pani Doroto, nie ma na filmie Obornickiej Orkiestry Dętej i Maniewiaków ponieważ w czasie ich występu na Łazienkach nie było już nikogo z redakcji portalu.
Cytować
#1 Dorota Majchrzak 2013-09-01 02:28
Zakończenie Lata 2013 na obornickich Łazienkach było super zorganizowane. Mam jednak pytanie dlaczego nie pokazano w filmiku Obornickiej Orkiestry Dętej wraz z "Maniewiakami", którzy wesoło zagrali na końcu imprezy, żeby to lato godnie na Łazienkach pożegnać.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież