Beata Palacz otrzymuje koszulkę!

Beata Palacz z Rogoźna otrzymuje od nas koszulkę naszego portalu z autografem Libera!

Pytanie, które wydawało się nietrudne, stanowiło dla części uczestników konkursu wyzwanie. Nie może to dziwić, skoro odpowiedzi spływa do nas z miejscowości odległych o blisko 150km. Zapraszamy więc koniecznie do Obornik.

Prawidłowe odpowiedzi: Rynek, Obornickie Łazienki, Dworzec Główny (ew. duży dworzec), tor motocrossowy, tzw. mały most na Warcie, droga Bogdanowo-Objezierze (rzepak, elektrownia wiatrowa), tzw. schetynówka (ul. Objezierska-widok z góry na Oborniki).

Ze zwyciężczynią skontaktujemy się rano. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. A już wkrótce do wygrania będzie koszulka z autografem Sylwii Grzeszczak!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież