3. miejsce LGD na Festiwalu Piosenki Ranczerskiej "Wilkowyjce"

3. miejsce zajął zespół kabaretowy złożony z członków Lokalnej Grupy Działania Kraina Trzech Rzek podczas finału Festiwalu Piosenki Ranczerskiej "Wilkowyjce".

Reprezentacja LGD przedstawiła skecz pt.: "Chłopaki pomóżta". Na scenie w Kikole w powiecie lipnowskim 28 czerwca wystąpili: Renata Gembiak-Binkiewicz (Pietrek), Małgorzata Najdek (Duda), Karolina Skowrońska (Jolka), Łukasz Kasperski (Hadziuk), Andrzej Kosakowski (Solejuk), Wojciech Partyka (Stach).

LGD musiała wcześniej przejść eliminacje w Parzęczewie i w Baranowie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież