Karnawałowy Bal Przebierańców w OOK

fot. UM ObornikiW ramach ferii pod hasłem "Zimowo - odlotowo", przygotowanych przez Obornicki Ośrodek Kultury, w czwartek 10 lutego dzieci bawiły się na Karnawałowym Balu Przebierańców. Do sali kameralnej OOK przybyły więc księżniczki, wróżki, biedronki oraz wiele innych bajkowych postaci, często pod opieką rodziców. Bal poprowadziła Elżbieta Brodzińska, a oprawę muzyczną zapewnili Marian Żuromski i Marcin Samolczyk. Ferie w OOK zwieńczy sobotni koncert Obornickiej Orkiestry Dętej.

 

źródło UM Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież