Pożegnanie zimy w Jaraczu (film)

Pożegnanie zimy w Jaraczu (film)Prezentujemy filmową relację z pożegnania zimy w Jaraczu. Jak widać na filmie do Jaracza przyjechało sporo osób. Impreza na trwałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń, co bardzo cieszy organizatorów oraz nasz portal, ponieważ towarzyszymy tej imprezie już od trzech lat.

“Marzanno, Marzanno ty zimowa panno zrób miejsce wiośnie, uciekaj gdzie pieprz rośnie.” – takim wierszykiem zachęcał dzieci do wspólnej zabawy Mateusz \klepka, pracownik Muzeum Młynarstwa w Jaraczu. Doskonała zabawa ale i nauka dla dzieci, dla dorosłych możliwość wyrwania się od codzienności.

Muzeum Młynarstwa znajduje się w bardzo malowniczym miejscu, na skraju Puszczy Noteckiej. Piękne lasy i niepowtarzalna rzeka Wełna są ogromnymi atutami tego miejsca. Już dziś zapraszamy w imieniu Muzeum na majówkę z młynarzem, a tym czasem obejrzyjcie jak to było w minioną niedzielę 17.03.2013.

Komentarze  

+1 #1 Rysiek 2013-03-19 00:43
bylo uroczo , ale zima nie odpuszcza wiec zapraszamy do SYCYNA w najblizsza sobote 23 marca o godz 15 rusz korowod z Marzannami Zapraszamy wiecej info na naszej stronie www.sycyn-podlipa.pl
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież