Wielkie pączkowe obżarstwo w Bogdanowie!

Wirtualny Powiat eoborniki.pl oraz Stowarzyszenie Bogdanowo - Zawsze Aktywni zapraszają na wielką ucztę pączkową. W związku ze zbliżającym się "Tłustym czwartkiem" w Restauracji Culinaria odbędą się zawody w jedzeniu pączków na czas!

Każdy z uczestników zabawy będzie miał do zjedzenia 10 pączków. Aby nie ułatwiać zadania zawodnicy będą musieli zjeść je bez możliwości popijania! Skorzystać z napojów będą mogli dopiero po skonsumowaniu smakołyków. Złamanie tego przepisu oznaczać będzie bowiem dyskwalifikację.  3 osoby, które zjedzą pączki najszybciej otrzymają nagrody-niespodzianki.

Liczba uczestników jest ograniczona do 30 osób! Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, tj. 07.02.2013r., w Restauracji Culinaria w Bogdanowie. Początek konkursu o godz. 19:30. Zgłoszeń można dokonywać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 881 020 754.

Smakołyki dostarczy firma Piekarstwo Cukiernictwo Roman Pabich ul. Glabisza 3, 64-500 Szamotuły. W Obornikach wypieki tego przedsiębiorstwa można zakupić na Rynku, na rogu ulic: Sądowej i Nadbrzeżnej.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież