Jurorki Bitwy na Głosy o Drużynie Libera (film cz.3)

Jurorki Bitwy na Głosy o Drużynie Libera  (film cz.3) Tuż po zakończeniu finałowego odcinka Bitwy na Głosy na scenie rozpętało się piekło. W jednym momencie znaleźli się na niej bohaterowie show, eksperci, widzowie, osoby z produkcji oraz media. Skorzystaliśmy na tym zamieszaniu również i my.

W tym zgiełku udało nam się przeprowadzić wywiad z Alicją Węgorzewską i Katarzyną Zielińską. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, a potem do dyskusji na temat jury tego programu.

Pierwszą część relacji z finału Bitwy na Głosy znajdziecie TUTAJ -->

Drugą część relacji z finału Bitwy na Głosy znajdziecie TUTAJ -->

Galeria zdjęć z finału dostępna jest TUTAJ ->

Komentarze  

+1 #1 YOP 2012-11-17 22:51
To jest dobra robota. Pani Węgorzewska super - dzikie eoborniki za ten materiał. Liber - dzięki, jak obejrzałem te 3 materiały z finału to inaczej na to patrze, faktycznie to 3- miesjce to sukces.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież