"Dziękujemy za wczoraj!"

Generał Liber i jego Drużyna dziękują wszystkim, którzy zjawili się wczoraj na obornickim Rynku! Oczekiwania organizatorów oraz samej "16" przerosły najoptymistyczniejsze scenariusze.

Takiej liczby uczestników happeningu nie spodziewano się. Z tego też powodu Asia Gacek w imieniu całej "16" i Libera mówi: "Dziękujemy za wczoraj!"

Aśka także zwraca się z prośbą do każdego z Was, abyście weszli na fan page Drużyny i go polubili: http://www.facebook.com/pages/Bitwa-na-g%C5%82osy-TVP-Liber/411522665549475?ref=hl.

My ze swojej strony również dołączamy się do jej prośby. Klikajcie!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież