Generał Liber jutro na Rynku!

Już jutro (wtorek) o godzinie 15:30 w Obornikach na Rynku odbędzie się Happening z udziałem Drużyny Libera z „Bitwy na Głosy”! Oczywiście nie zabraknie tam samego Generała Libera. Przyjdźmy wszyscy podziękować im za dostarczanie tak wspaniałych emocji!

Początki były trudne, recenzje jurorów nie były łaskawe. Jednak Liber i jego Drużyna pokazali, że w nich drzemie ogromny potencjał. Z każdym odcinkiem show „16” pokazuje się z coraz lepszej strony, a za tym idą wspaniałe opinie. Pokażmy im jak bardzo wierzymy w nich! Bądźmy jutro na Rynku razem z nimi!

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież