Skip to main content

Rogoźno. Wakacyjny Piknik 17-tego południka

| MP | Rozrywka

Niezdecydowanych zachęcamy do udziału w Wakacyjnym Pikniku 17.południka.

Program Pikniku:

17:17 otwarcie Pikniku 17.południka

17:30 występ zespołu Na Trzy Głosy

18:00 Animacje z RGA Heksa

18:30 wjazd klasyków

19:00 koncert zespołu ARH+

19:30 animacje z RGA Heksa

20:00 zakończenie pikniku

Zabierzcie ze sobą piknikowe koszyczki, koce i leżaki! Organizatorzy zapraszają na ciepłą zupkę przygotowaną specjalnie na tę okazję! Niedzielny piknik rozpocznie się od wodnych przygód - o godzinie 16.45 oraz 17.00 dzięki WOPR Rogoźno będzie można odbyć darmowy rejs "Rogoźnianką" z Klubu Żeglarskiego Kotwica wprost na plażę Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbędzie się piknik. O godzinach 19.45 i 20.00 tą samą drogą wodną będzie można również za darmo wrócić z OSIR na KŻ Kotwicę.

Miłośników motoryzacji na pewno zainteresuje pokaz "ROGOZIŃSKICH KLASYKÓW". Muzycznych wrażeń i przeżyć dostarczy rodzinny zespół ARH+, Robert Dobrogowski, Honorata Dobrogowska, Dj Adam. Trochę starszych zapraszamy na relaks pod parasolami z muzyką w tle! Na początek wystąpią utalentowane wokalistki z grupy Na Trzy Głosy. Dodatkowo w czasie pikniku będzie prezentować się Rogozińska Grupa Animacyjna HEKSA.

Zachęcamy wszystkich do udziału, pogoda dopisała!

 

Sławomir i Kajra: Wakacje zawsze są bardzo pracowite, to jest u nas czas żniw. Odpoczniemy w styczniu

Podczas kiedy inni wypoczywają na plażach, piosenkarze w wakacje są bardzo zajęci. Występują na festiwalach i biorą udział w różnych innych wydarzeniach muzycznych, w Polsce i poza jej granicami. Sławomir i Kajra podkreślają, że koncerty na żywo i spotkania z fanami niezwykle ich cieszą, a czas s...

Mała czarna – koncerty przy Młynie Dahlmanna

OOK w lipcu zaprasza na cykl koncertów przy Młynie Dahlmanna w Obornikach.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pn. „Wspomnienia z dawnej pracy”

Grupą docelową szóstej edycji zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” byli mieszkańcy województwa wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.

Wspomnienia z dawnej pracy - konkurs dla osób 50+

Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa wielkopolskiego na małą wycieczkę do przeszłości. Chcielibyśmy nie tylko dać Wam możliwość zdobycia wspaniałych nagród, ale też dostarczyć Wam garść pozytywnych emocji związanych ze wspomnieniem dawnej pracy. Zachęcamy do zabawy i p...

Ostatni dzwonek na zgłoszenie się na mikroFonie 2022

Termin zgłoszenia do konkursu mija 4 marca 2022. Zgłoszenia należy składać do OOK, RCK i GOK.

Uwaga mamy do rozdania 2 podwójne bilety na BNP Paribas Idę do kina.

 Organizatorzy cyklu BNP Paribas Idę do kina ufundowali dla naszych czytelników 2 podwójne bilety na wybrany seans filmowy. Seanse odbywać się będą 22.02.2022 w Sali OOK. Do wyboru są następujące filmy:

Wyniki konkursu - Festiwal Smaków Food Trucków

Konkurs, w którym nagrodą są bony na dowolną potrawę w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków odbywającego się 4 i 5 grudnia na Rynku w Obornikach, został rozstrzygnięty.