Skip to main content

Wspomnienia z dawnej pracy - konkurs dla osób 50+

| Aplikuj.pl | Rozrywka

Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa wielkopolskiego na małą wycieczkę do przeszłości. Chcielibyśmy nie tylko dać Wam możliwość zdobycia wspaniałych nagród, ale też dostarczyć Wam garść pozytywnych emocji związanych ze wspomnieniem dawnej pracy. Zachęcamy do zabawy i podzielenia się swoją historią życia zawodowego z innymi.

Warunek, który należy spełniać, aby wziąć udział w konkursie to ukończony minimum 50 rok życia. Oprócz tego w swojej kolekcji zdjęć musisz posiadać fotografie dotyczące dawniej wykonywanej profesji. Cała zabawa odbywa się drogą internetową, co gwarantuje bezpieczeństwo organizatorom i uczestnikom. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić formularz konkursowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie. Czas na jego przesłanie upływa 30 marca 2022 r.

Jest to świetna okazja do zdobycia wspaniałych nagród jak: telefony(lub wybrane sprzęty RTV/AGD), kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety.

Dowiedz się więcej o szczegółach konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia

 

Sławomir i Kajra: Wakacje zawsze są bardzo pracowite, to jest u nas czas żniw. Odpoczniemy w styczniu

Podczas kiedy inni wypoczywają na plażach, piosenkarze w wakacje są bardzo zajęci. Występują na festiwalach i biorą udział w różnych innych wydarzeniach muzycznych, w Polsce i poza jej granicami. Sławomir i Kajra podkreślają, że koncerty na żywo i spotkania z fanami niezwykle ich cieszą, a czas s...

Mała czarna – koncerty przy Młynie Dahlmanna

OOK w lipcu zaprasza na cykl koncertów przy Młynie Dahlmanna w Obornikach.

Rogoźno. Wakacyjny Piknik 17-tego południka

Niezdecydowanych zachęcamy do udziału w Wakacyjnym Pikniku 17.południka.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pn. „Wspomnienia z dawnej pracy”

Grupą docelową szóstej edycji zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” byli mieszkańcy województwa wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.

Ostatni dzwonek na zgłoszenie się na mikroFonie 2022

Termin zgłoszenia do konkursu mija 4 marca 2022. Zgłoszenia należy składać do OOK, RCK i GOK.

Uwaga mamy do rozdania 2 podwójne bilety na BNP Paribas Idę do kina.

 Organizatorzy cyklu BNP Paribas Idę do kina ufundowali dla naszych czytelników 2 podwójne bilety na wybrany seans filmowy. Seanse odbywać się będą 22.02.2022 w Sali OOK. Do wyboru są następujące filmy:

Wyniki konkursu - Festiwal Smaków Food Trucków

Konkurs, w którym nagrodą są bony na dowolną potrawę w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków odbywającego się 4 i 5 grudnia na Rynku w Obornikach, został rozstrzygnięty.