Dni Ryczywołu

W ramach obchodów Dni Ryczywołu w dniach 4 i 5 sierpnia odbyło się kilka imprez plenerowych. Organizatorem obchodów był Gminny Ośrodek Kultury z Ryczywołu.

W piątek 4 sierpnia rozegrano turniej piłki siatkowej na boisku w Lipie. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn ale do Lipy dotarły tylko trzy teamy, rozgrywki prowadzono „każdy z każdym”. Wyniki turnieju: „ALBATROSY” (Mariusz Musiałowski, Patryk Sawiński) – 4 pkt., „FILODZI” (Dominik Filoda, Krzysztof Filoda) – 2 pkt, „OSP Lipa” (Szymon Chudziak, Mateusz Olech) – 0 pkt.

Wieczorem mieszkańcy Ryczywołu tłumnie przybyli na stadion, gdzie odbyła się zabawa taneczna. Tego dnia dopisała pogoda i dobre humory.

5 sierpnia organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny. Na początek Teatr dla dzieci z Krakowa przedstawił spektakl „Kozucha Kłamczucha”. Po teatrze na scenie przy ryczywolskim stadionie pojawiła się grupa wokalna z Obornik prowadzona przez Pana Żurowskiego w składzie: Daria Runowska, Weronika Żwawiak, Agata Niedzielska i Paulina Walczak. Kolejny występ do duet instrumentalny – akordeon i skrzypce.

Pogoda tego dnia troszkę przeszkadzała, jednak na stadionie cały czas była spora liczba widzów. W kolejnych występach zaprezentował się Mirek Jędrowski, który porwał widownię śląskim graniem i śpiewaniem. Po sporej dawce śląskiej gwary do zabawy zaprosił publiczność zespół Janboys z Chodzieży.

Około godziny 19 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Andrzej Rybiński. Na koncert artysty specjalnie przyjechało wiele osób, stadion wypełnił się prawie w całości.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież