Skip to main content


Wygraj bon na Festiwal Smaków Food Trucków

| MP | Rozrywka

Zgodnie z zapowiedzią ogłaszamy konkurs w którym można wygrać bon na dowolną potrawę serwowaną w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który odbędzie się 4 i 5 grudnia na Rynku w Obornikach.

Do rozdania mamy 4 bony. Zachęcamy do zabawy i oczywiście do odwiedzin festiwalowych Food Trucków.

 Regulamin konkursu:

  1. Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na 3 pytania do godziny 17:00, 1 grudnia 2021
  2. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko
  3. Redakcja nie przechowuje danych osobowych, przesyłane maile nie będą stanowiły żadnej bazy do prowadzenia promocji, po zakończeniu konkursu zostaną usunięte.
  4. W wypadku nadesłania większej liczby prawidłowych odpowiedzi niż 4, zwycięzcy wyłonieni zostaną w drodze losowania.
  5. Zwycięzcy otrzymają informację o wygranej w mailu zwrotnym z adresu redakcji z instrukcją jak odebrać bony. Nazwiska zwycięzców nie będą publicznie publikowane.

Pytania konkursowe, a właściwie jedno pytanie składające się trzech części:

Z jakiego kraju pochodzą następujące pierogi:

  1. Pielmini
  2. Chinkali
  3. Jiaozi

 

Uwaga, rozlosowaliśmy wygranych w ogłoszonym przez nasz portal konkursie dotyczącym przyjazdu do Obornik Profesjonalnego Kina Objazdowego.
Profesjonalne Kino Objazdowe przyjeżdża do Obornik 15.12.2023. Seanse wyświetlane będą w OOK. Zachęcamy naszych czytelników do udziału w konkursie!
Podczas kiedy inni wypoczywają na plażach, piosenkarze w wakacje są bardzo zajęci. Występują na festiwalach i biorą udział w różnych innych wydarzeniach muzycznych, w Polsce i poza jej granicami. Sławomir i Kajra podkreślają, że koncerty na żywo i spotkania z fanami niezwykle ich cieszą, a czas s...
OOK w lipcu zaprasza na cykl koncertów przy Młynie Dahlmanna w Obornikach.
Niezdecydowanych zachęcamy do udziału w Wakacyjnym Pikniku 17.południka.
Grupą docelową szóstej edycji zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” byli mieszkańcy województwa wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.
Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa wielkopolskiego na małą wycieczkę do przeszłości. Chcielibyśmy nie tylko dać Wam możliwość zdobycia wspaniałych nagród, ale też dostarczyć Wam garść pozytywnych emocji związanych ze wspomnieniem dawnej pracy. Zachęcamy do zabawy i p...