Piłkarzyki K-OOK!-O Euro-Spoko

Piłkarzyki K-OOK!-O Euro-Spoko. fot. TV-ObornikiGra w piłkarzyki jest jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wymyślono. Niby banalna konkurencja polegająca na odpowiednim ustawieniu plastykowych figurek piłkarzy, a jednak gra ta przysparza graczom dużo przyjemności i pozytywnych emocji.

Mieliśmy już szachy z żywymi figurami doczekaliśmy się wreszcie piłkarzyków z żywymi figurkami. Konstrukcja boiska to dmuchany prostokąt, na którego krótszych bokach zainstalowano bramki. Do bocznych band przymocowano aluminiowe rury, które miały na stałe przymocowane strzemiona dla zawodników – i już mamy boisko dla “ożywionych” piłkarzyków.

Turniej odbył się 28 czerwca 2012 roku i nosił nazwę “K-OOK!-O Euro-Spoko Turniej Gigantycznych Piłkarzyków”. Najlepsi w kategorii  instytucji, organizacji, stowarzyszeń, okazali się strażacy z Komendy Powiatowej. Drugie miejsce zajął Brass Band a trzecie Obornicka Orkiestra Dęta. Laury mistrzowskie wywalczył w kategorii open zespół Woo-Doo. Zespół ten z przystąpieniem do zabawy zwlekał do ostatniej chwili. Miejsce drugie wywalczyli Fintifluszka, trzecie : OSP Chrustowo.To była świetna zabawa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież