Majówka ze Starym Samochodem

fot. M-GWczoraj w Obornikach można było poczuć powiew dawnych lat. Zorganizowana przez Klub Miłośników Syren i Warszaw, Citroen Klub, Obornicki Ośrodek Kultury oraz Urząd Miejski w Obornikach, Majówka ze Starym Samochodem przyciągnęła masę gości.

Piękne, odrestaurowane, zabytkowe auta przejechały ulicami miasta, zatrzymując się w paru miejscach w tym przy Rynku, przypominając wszystkim, że pomimo sędziwego wieku wciąż zachwycają a przede wszystkim są ciągle na chodzie.

Po objechaniu miasta, auta pojechały do parku OOK gdzie o 15:00 zaczęła się majówka.
Podczas festynu, można było podziwiać między innymi Warszawy, Syrenki, Trabanty a także zagraniczne cacka takie jak Mercedes, Citroen czy nawet amerykański Lincoln Continental.

Majówce towarzyszyły liczne konkursy m.in. na miss samochodowej elegancji. Dla mieszkańców naszego powiatu przygotowano konkurs na „Najstarsze Auto w Powiecie Obornickim”, gdzie o zwycięstwie decydował tylko i wyłącznie udowodniony przez właściciela wiek samochodu. Przedstawiono również zdjęcia z konkursu "Na Drogach PRL". Na zakończenie samochodowego pikniku wystąpił zespół Trzy Korony.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież