Jasełka w Gościejewie

W czwartek 22 grudnia w świetlicy wiejskiej w Gościejewie odbyły się tradycyjne bożonarodzeniowe jasełka dla uczniów z miejscowego Zespołu Szkół. Uroczystość podzielona została na dwie części, aby każdy z uczniów gimnazjum, szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego mógł zobaczyć swoich kolegów i koleżanki występujących w pięknych jasełkowych przebraniach.

W świątecznej uroczystości, którą poprowadziła pani dyrektor Longina Pijanowska, wzięli udział również zaproszeni goście, wśród których byli burmistrz Rogoźna Bogusław Janus, miejscowy radny Rady Miejskiej Henryk Janus i sołtys Ludwik Skibiński. Gościem specjalnym uroczystości był Święty Mikołaj, który przyniósł każdemu z uczniów prezenty ufundowane przez Radę Rodziców.

 

 

red. BC

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież