Mikołajki w Stobnicy

Do Stobnicy dojechał Święty Mikołaj, 10.12.2011 zawitał w świetlicy wiejskiej, jego pomocnikami byli Sołtys i Rada Sołecka. Przewidziano szereg atrakcji, na początku o godzinie 15:30 śpiewano kolędy, a następnie na uczestników czekał słodki poczęstunek.

Dzieci wyczekiwały przyjazdu Mikołaja, który przywiózł dla nich prezenty. Dodatkową atrakcją była przejażdżka wozem z Mikołajem. W Mikołajkach wzięło udział 30 dzieci i 20 rodziców ze Stobnicy i okolic.

Maria Sahan

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież